Cariere

Produsele noastre ajung in fiecare zi la dumneavoastra datorita devotamentului si profesionalismului angajatilor Panifcom!

Facem paine, produse de cofetarie si patiserie, cultivam 3.500 h de teren, macinam, avem o ferma cu 750 de vaci – toate sunt posibile cu suportul celor 360 de angajati Panifcom.

Pretuim seriozitatea, experienta, initiativa si va asteptam sa lucrati alaturi de noi intr-un mediu in care munca este respectata.

Panifcom este pentru oameni pozitivi si foarte bine pregatiti!

Daca vrei sa ni te alaturi iata ce posturi sunt disponibile in interiorul companiei:

MANAGER SISTEM INFORMATIC
Criterii selectie
- Studii superioare finalizate (preferabil în domeniul IT)
- Experienta in analiza de business( Analiza cerintelor de business, Proiectare si modelarea fluxurilor si proceselor de business, Trasabilitatea cerintelor);
- Competente avansate de identificare a cerintelor si proceselor de business
- Experienta in realizarea documentatiei specifice etapelor din cadrul unui proiect
Oferim
• O cariera pe termen lung, alaturi de o echipa dinamica si entuziasta;
• dezvoltare profesionala;
• Pachet salarial atractiv.

MANAGER SISTEM MANAGEMENTUL CALITATII

• Studii superioare finalizate in domeniul industriei alimentare
• Cunoasterea tehnologiei de morarit si panificatie
• Cunoasterea standardelor de Managementul Calitatii aplicabile in domeniu: SR EN ISO 9001:2015, SR EN ISO 14001:2015; SR EN ISO 22000:2005, FSSC 22000:2010; HACCP
• Minim 2-3 ani experienta in domeniul calitatii intr-o pozitie de conducere
• Abilitati de comunicare, organizare, negociere si problem solving
Oferim:

ELECTRICIAN INTRETINERE/ ELECTROMECANIC – nr posturi 2
Persoanele selectate vor trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:
1. Studii absolvite:
Scoala profesionala/ Liceu
Autorizatie electrician
2. Cunostinte necesare:
• Interpretare scheme electrice
• Diagnosticare si rezolvare defectiuni
• Cunostinte aplicatii senzoristica, penumatica si hidraulica
• Cunostinte de baza in automatizare industriala
3. Responsabilitatile postului:
• Participa la activitatile de mentenanta preventiva si proactiva
• Asigurarea bunei functionalitati a echipamentelor si instalatiilor pe care le deserveste
• Lucrul in echipa

Grupul de firme Panifcom angajează BRUTARI cu sau fără experiență:

  • Frământători
  • Cocători
  • Modelatori
  • Ambalatori

Se oferă:

  • salariu motivant
  • tichete de masă
  • concediu de odihnă și toate drepturile legale

Frișcot angajează COFETARI – PATISIERI

Se oferă:

  • bonusuri

CV-urile se vor depune la adresa e-mail: recrutare@panifcom.ro.

Pentru detalii  suplimentare sunați-ne la telefon: 0232/233.441; 0232/217.626

Vă așteptăm!