Cariere

Produsele noastre ajung in fiecare zi la dumneavoastra datorita devotamentului si profesionalismului angajatilor Panifcom!

Facem paine, produse de cofetarie si patiserie, cultivam 3.500 h de teren, macinam, avem o ferma cu 750 de vaci – toate sunt posibile cu suportul celor 360 de angajati Panifcom.

Pretuim seriozitatea, experienta, initiativa si va asteptam sa lucrati alaturi de noi intr-un mediu in care munca este respectata.

Panifcom este pentru oameni pozitivi si foarte bine pregatiti!

Daca vrei sa ni te alaturi iata ce posturi sunt disponibile in interiorul companiei:

SEF FORMATIE – Agropan Impex – Panifcom

Ai ureche muzicala?

Auzi cum creste painea?

Te pricepi la melodioasa maia?

Cunosti armoniile fainii?

Stii ritmul coacerii?

Panifcom angajeaza Sef Formatie! Nu orice sef, ci un Sef Formatie responsabil cu programul de fabricatie, controlul procesului tehnologic, verificarea ritmului de lucru, gestionarea stocurilor, operarea utilajelor…toate pentru a oferi cea mai buna paine din Iasi.

Aplica sau informeaza-te la adresa de email: hr@panifcom.ro

HR MANAGER Grupul de firme PANIFCOM

In compania noastra, oamenii reprezinta resursa cea mai importanta. Astfel, cautam permanent sa extindem echipa prin oameni de calitate.

Dacă faci parte dintre acei pasionați de resurse umane, care își doresc să ducă rolul de HR Manager la un nivel superior, vino alaturi de noi si profita de un mediu de lucru dinamic, profesionist, standarde de inalta calitate, precum si o permanenta dezvoltare.
Convinge-ne că iubești oamenii, ești orientat spre dezvoltare de echipe și de procese, ești pozitiv și proactiv și ai bagajul de cunoștințe de specialitate necesar pentru a revoluționa domeniul HR.
Managementul resurselor umane este despre organizare, dezvoltare, performanță.
Rolul tău va fi acela de a-ți consolida echipa în cea mai bună formulă, astfel încât împreună să puteți gestiona toate procesele de resurse umane din Grupul de firme Panifcom.

Grupul de firme Panifcom este unul dintre cei mai importanti angajatori din Iasi.
Suntem unul dintre jucatorii importanti pe piata locala si regionala de panificatie, iar prin proceduri clare, focus pe dezvoltare constanta si perfectionarea competentelor, detinem un sistem de control performant al proceselor de productie.
Grupul de firme Panifcom ofera oportunitati deosebite de dezvoltare, intr-un mediu propice performantei individuale.

Ce cautam?

  • Studii universitare finalizate (preferabil in domeniul psihologie, economie, drept);
  • Experienta minim 5 ani in domeniul resurselor umane (functii de recrutare, admin, payroll, comp&ben, talent management);
  • Cunostinte solide de legislatia muncii
  • Abilitati manageriale si de conducere;
  • Abilitati de comunicare;
  • Potential de dezvoltare personala;
  • Abilitati de organizare si de rezolvare a problemelor, persoana empatica, echilibrata si responsabila;
  • Initiativa si spirit intreprinzator, creativitate;
  • Capacitatea de a intelege comportamentul uman, de a conduce si motiva oamenii, de a lua decizii;
  • Capabilitatea de a fi consultant pentru management pe segmentul specific;

Care vor fi responsabilitatile?

  • Alinierea viziunii departamentului de resurse umane la cea a companiei;
  • Identifica trasaturile definitorii ale culturii organizationale, propune si urmareste implementarea unor masuri de optimizare a culturii organizationale;
  • Coordoneaza actvitatile departamentului HR al companiei
  • Elaboreaza proceduri de HR impreuna cu conducerea companiei si urmareste respectarea acestora;
  • Propune, planifica si coordoneaza procesul de mentinere a structurii organizatiei, contribuind la asigurarea necesarului de personal prin coordonarea activitatii de recrutare si selectie, precum si a procesului de retentie a personalului competent;
  • Ofera consiliere managerilor in probleme privind selectia candidatilor, schimbari organizationale, dezvoltarea politicilor companiei;
  • Gestioneaza activitatea de analiza pe piata muncii
  • Participa la solutionarea conflictelor de munca si a plangerilor angajatilor;
  • Realizeaza coordonarea procesului de evaluare a nevoilor de instruire, evalueaza programele de training si dezvoltare;
  • Monitorizeaza legalitatea tuturor activitatilor legate de dreptul muncii, mentinand legatura cu departamentul juridic:
  • Respecta procedurile companiei

Ce oferim?

  • O cariera pe termen lung, alaturi de o echipa dinamica si entuziasta;
  • Dezvoltare profesionala;
  • Pachet salarial atractiv

Contact: hr@panifcom.ro

Grupul de firme Panifcom angajează BRUTARI cu sau fără experiență:

  • Frământători
  • Cocători
  • Modelatori
  • Ambalatori

Se oferă:

  • salariu motivant
  • tichete de masă
  • concediu de odihnă și toate drepturile legale

Pentru detalii trimiteți e-mail la angajari@panifcom.ro sau sunați-ne la telefon: 0749.019.674.

Vă așteptăm!

Frișcot angajează COFETARI – PATISIERI

Se oferă:

  • bonusuri